Regulamin Zakupów

Regulamin Zakupów

Regulamin 

Właścicielem witryny internetowej www.herkules-suple.com.pl jak i sklepu na niej prowadzonym jest firma HERKULES Szydlik Tomasz z Szczytna zajmująca się sprzedażą odżywek i suplementów praktycznie wszystkich marek znajdujących się na rynku U.E.

Naszą ambicją jest oferowanie swoim klientom oferty oraz obsługi na najwyższym poziomie. Dzięki minimalizacji kosztów i wielu międzynarodowym kontaktom jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze na rynku ceny suplementów i odżywek dla sportowców i nie tylko. Prócz tego gwarantujemy szybkość w realizacji dostaw i fachową poradę na temat stosowania oferowanych przez nas artykułów.

Dane Firmy

HERKULES Szydlik Tomasz

Ul. Polska 45

12-100 Szczytno

Tel. 533 299 118

Numer konta bankowego dla przelewów z terenu Polski :

Bank Milenium   
Numer konta : 65 1160 2202 0000 0001 9700 8574

 

1. Zamówień w naszym sklepie można dokonywać poprzez formularz  zamówień , każde z zamówień złożonych w ten sposób jest traktowane jako umowa kupna sprzedaży dokonana za pośrednictwem Internetu. Każdy klient bez względu na formę dokonania zamówienia tzn. przez telefon lub za pośrednictwem panelu sklepu internetowego akceptuje poniższy regulamin.   

2. Każdy z klientów logujących się lub dokonujących zakupów w naszym sklepie bez logowania wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę HERKULES.   
Firma HERKULES przetwarza i przechowuje dane klientów witryny internetowej 
www.herkules-suple.com.pl zgodnie z polskim prawem a w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r.  (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z pzn. zm.).

3. Firma Herkules Szydlik Tomasz zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień które budzą nasze wątpliwości np. niepełny adres , przesadna ilość zamówionego jednorazowo towaru bez skorzystania z zakładki zamówienia hurtowe, brak numeru kontaktowego itp.   
Jednocześnie wymagamy od każdego z klientów podania aktualnego numeru telefonu stacjonarnego bądź komórkowego oraz adresu e-mail w celu kontaktu w sprawie zamówienia. W przypadku zamówień za pośrednictwem kuriera  nie podanie numeru telefonu komórkowego automatycznie uniemożliwia ich realizację.

4. Sklep działa przez 24 godziny na dobę i przez okrągły rok. Oznacza to że każdy z klientów może składać zamówienie bez względu na porę dnia. Nie oznacza to jednak że nasz personel pracuje 24 godziny na dobę. Telefony w naszej firmie działają od 8 do 18 – od poniedziałku do piątku, natomiast w soboty jesteśmy do dyspozycji klienta od 9 do 15.

5. Wszystkie ceny podane w sklepie  www.herkules-suple.com.pl są cenami w zł polskich i zawierają podatek VAT.   
Herkules  zobowiązuję się informować swoich klientów o zmianach cen które mogą wystąpić po złożeniu zamówienia , jeżeli cena w takim przypadku nie będzie odpowiadać klientowi zamówienie będzie od razu anulowane.   
Przygotowanie towaru do wysyłki zajmuje nam od 24 do 72 godziny w dni robocze. Firma HERKULeS nie pracuje jedynie w niedziele. Wszystkie paczki są więc wysyłane od poniedziałku do soboty ( włącznie ) za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS Poland lub Poczty Polskiej ( w przypadku kuriera UPS wysyłka w soboty jest niemożliwa). W przypadku braku jakiegoś produktu klient jest informowany w ciągu 24 godzin otrzymując jednocześnie termin realizacji zamówienia lub propozycję zakupu podobnego produktu z asortymentu innej firmy. Klient może również zrezygnować z części zamówienia.

6. Otrzymany produkt może nieznacznie różnić się wyglądem od produktu na zdjęciu. Wynika to z faktu częstych zmian wzorów opakowań przez producentów.

7. Klient ma możliwość wyboru smaku odżywki podając taką informację w komentarzu. Jednak informacja podana przez klienta musi być podana w jasny i klarowny sposób wyróżniając jeden z wybranych smaków . W przypadku braku określenia smaku pracownicy firmy HERKULES będą wysyłać losowo wybrany smak . Jeżeli pracownicy firmy nie będą mogli w żaden sposób skontaktować się z klientem w sprawie wymiany  smaku po upływie 48 godzin będą wysyłać wybrany przez siebie smak odżywki . Wysłanie odżywki o innym smaku po 48 godzinnym oczekiwaniu na odpowiedź klienta nie upoważnia go w żaden sposób do reklamacji towaru. Firma HERKULES oferuje w takim przypadku wymianę towaru lub zwrot wpłaconej kwoty po potrąceniu wszystkich kosztów związanych z wysyłką.

8. Firma HERKULES zobowiązuje się do maksymalnie szybkiej realizacji składanych zamówień. Opóźnienia bądź błędy w dostarczeniu paczek spowodowane przez Pocztę Polską lub firmę UPS są reklamowane na wyraźny wniosek klienta. Reklamacje będą składane w trybie natychmiastowym do w/w firm. Z uwagi na różny czas jaki Poczta Polska lub firma UPS potrzebują na rozpatrzenie reklamacji klient będzie informowany na bieżąco o postępach procedury reklamacyjnej.

9. Zamówienia dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień. W przypadku kiedy klient jest już zalogowany w naszym sklepie ale pragnie by wysyłka dotarła na inny adres prosimy o umieszczenie tej informacji w komentarzu do zamówienia. Jeżeli nie będzie takiej informacji paczka zostanie wysłana na adres z formularza zamówień. Wszelkie informacje o zmianach adresu, smaku, ilości i rodzaju asortymentu przyjmujemy jedynie drogą mailową, oznacza to że nie uznajemy zmian dokonywanych za pośrednictwem połączeń telefonicznych lub komunikatora Fb. Wycofanie zamówienia jest możliwe do póki zamówienie ma status niezrealizowanego w momencie zmiany statusu na „zamówienie wysłane” jego wycofanie nie jest już możliwe a wszelkie koszty związane z nieodebraniem paczki ponosi klient.

10. W sprawach reklamacji w pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszym biurem lub magazynem. W przypadku gdy klient odbiera od kuriera lub listonosza uszkodzona przesyłkę zawsze robi to na własne ryzyko. Firma HERKULES nie uwzględnia reklamacji dotyczących uszkodzonych paczek i gwarantuje że paczki które opuszczają ich siedzibę są kompletne i nienaruszone. Jednocześnie informujemy że przyjęcie uszkodzonej paczki uniemożliwia jej reklamacje w przypadku braków lub uszkodzeń zawartości. Polecamy każdemu z klientów w takim przypadku odmowę przyjęcia przesyłki z powodu jej uszkodzenia.

11. Kupując produkty w naszym sklepie można zwrócić towar do 10 dni roboczych bez podania przyczyny , zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Zwrot lub wymiana towaru odbywa się zawsze na koszt klienta. Warunkiem zwrotu pieniędzy na konto lub adres osobisty klienta jest to że towar jest w stanie nienaruszonym czyli jego opakowanie nie jest uszkodzone i żadna z plomb zabezpieczających nie jest zerwana. Firma HERKULES nie przyjmuje reklamacji otwartych produktów.

12. Firma HERKULES nie uwzględnia reklamacji towaru który nie pochodzi od nas. Oznacza to że w przypadku gdy klient zamówi towar a po odebraniu stwierdzi że jest on naruszony i przez to nie nadaje się do użycia nasza firma sprawdzi najpierw numer seryjny LOT danego produktu aby określić czy produkt pochodzi z naszego magazynu. W przypadku gdy wymieniony wyżej numer seryjny reklamowanego towaru nie będzie zgadzał się z serią towarów znajdujących się na magazynach firmy HERKULES reklamacja nie zostanie uwzględniona. Prócz tego w magazynie firmy nad każdy ze stanowisk do pakowania umieszczona jest kamera video w celu nagrania procedury pakowania każdej paczki. Zapis jest przechowywany przez 7 dni i umożliwia dokładne sprawdzenie zgodności zawartości z tym co otrzymał klient.

13. W przypadku zaginięcia paczki spowodowanego przez Pocztę Polską S.A. lub Kuriera UPS firma HERKULES zobowiązuje się do natychmiastowego złożenia reklamacji u przewoźnika. Czas reklamacji przedłuża się w takim  przypadku o czas potrzebny firmie przewozowej do rozpatrzenia reklamacji. W przypadku Poczty Polskiej S.A. czynności wyjaśniające trwają jeden miesiąc  , w przypadku Kuriera UPS nawet do trzech miesięcy. Firma HERKULES zobowiązuje się do zwrotu zagubionego towaru lub ekwiwalentu pieniężnego w terminie 7 dni roboczych od otrzymania odszkodowania od przewoźnika wymienionego wyżej. Zwrot pieniędzy odbywa się zawsze za pomocą przelewu bankowego na konto uprzednio wskazane przez osobę dokonującą reklamacji.

14. Promocje w sklepie www.herkules-suple.com.pl nie łączą się z innym promocjami oznacza to że kupujący przy zakupie towaru z darmową wysyłką nie może liczyć na darmową wysyłkę innych produktów nie objętych taką promocją, chyba że w opisie przedmiotu znajduje się taka informacja. Produkty z kategorii promocje nie zliczają się również do ogólnego obrotu z zamówienia który upoważnia do odbioru dodatkowych prezentów lub darmowej wysyłki.

15. Kupując produkty w naszym sklepie, udzielasz sprzedającemu pełnomocnictwa do zawarcia umowy o świadczeniu usług w jego imieniu z Pocztą Polską w celu sprzedaży za jej pośrednictwem zakupionego towaru i przekazujesz na ten cel środki niestanowiące dodatkowego dochodu sprzedającego.

16. Każdy z klientów dokonując zakupów w naszym sklepie akceptuje jednocześnie powyższy regulamin i zezwala na wysyłanie do niego ofert marketingowych za pośrednictwem email.

17.Firma HERKULES zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu i poleca klientom ponowne zapoznanie się z nim przy dokonywaniu nowego zamówienia, ponieważ każdy zakup łączy się bezpośrednio z jego akceptacją.

18.Jeżeli którekolwiek postanowienie Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy.

19. Wysyłka 0 zł dotyczy tylko i wyłącznie dostarczenia danego produktu na terenie miasta Szczytno w innych przypadkach przesyłka zostanie nadana kurierem i dostarczona w przeciągu 72 godzin.

20. Firma Herkules nie bierze odpowiedzialnosci za ciagle zmiany w asortymencie czy tez skladzie poszczególnych suplementów diety gdyz nie ma na to wplywu wszelkie zmiany spowodowane sa normami prawnymi nakladanymi po przez poszczególne instytucje panstwowe czy tez samych producentów którzy zmieniaja skład z wzgledu na wymagania nie zalezne od firmy Herkules.

21. Jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.

22. Z wzgledu na ciagle zmienajacy sie asortyment na rynku czy to przez wycofanie producenta czy prze sanepid firma HERKULES Szydlik Tomasz nie ponosi odpowiedzialnosci za brak poszczególnego towaru w przypadku braku zamówionego suplementu zostanie zamieniony on na inny o podobnym skladzie czy też dziłaniu po ustaleniu z klientem lub zostanie zwrócona gotówka w przeciagu 7 dni roboczych.

23. każdy kupujacy za pośrednictwem strony herkuls-suple.com.pl jeze zobowiazany do wybrania płatnej przesyłki jeżeli nie wybierze tej opcji zakupiony towar zostanie pomiejszony o ilosc odpowiadajacą wartości przesyłki, ponadto cennik na stronie dotyczy tylko i wylacznie przesyłek krajowych wysyłki za granice kraju sa ustalnae indywidualnie.

© HERKULES-SUPLE 2021 - Powered By OpenCart.
Realizacja: Fast-Graphic