Tyrosine - 100kaps

Tyrosine - 100kaps

Tyrosine - 100kaps
Model: Tyrosine - 100kaps
Dostępność: W magazynie
Cena: 46,00zł
Cena netto: 46,00zł
Ilość:  
   - LUB -   

SCITEC - Tyrosine - 100kaps

Jednostronne odżywianie, uboga w kalorie i białko dieta, a także zwiększone obciążenie fizyczne i psychiczne mogą prowadzić do ogólnego niedoboru aminokwasów, a w szczególności fenyloalaniny i tyrozyny. Wiążą się z tym zazwyczaj słaba odporność na stres i częste depresje.

Tyrozyna jest podstawową substancją wśród neuroprzekaźników - substancji, które odpowiadają za przewodzenie bodźców w układzie nerwowym. Aminokwas ten przekształcany jest przez organizm w dopaminę i noradrenalinę, które przekazują bodźce synapsom, tzn. miejscom kontaktu i połączeń komórek nerwowych. Dopamina w znacznym stopniu wpływa na popęd seksualny. Noradrenalina wywiera wpływ na samopoczucie i wydajność pamięciową mózgu. Wysoki poziom tyrozyny wywołuje stan fizyczno-emocjonalnej gotowości i witalności. Te właściwości czynią Tyrosine interesującym dla każdego, kto żyje aktywnie i codziennie musi być w dobrej formie. Wysoki poziom tyrozyny wiąże się ze zwiększoną wytrzymałością fizyczno-psychiczną oraz pomaga zapobiegać stanom szybkiego zmęczenia i wyczerpania. Tyrozyna leczy depresje i stany lękowe, nie wywołując przy tym efektów ubocznych, niemal zawsze towarzyszących podczas przyjmowania środków przeciwdepresyjnych.

Tyrozyna wykazuje również działanie anaboliczne, przyspiesza utratę podskórnej tkanki tłuszczowej, powodując jednocześnie przyrost siły i masy mięśni. Ostatnie osiągnięcia naukowe donoszą, że tyrozyna stymuluje wytwarzanie hormonu wzrostu.
W USA wielu sportowców wyczynowych, polityków i wyższych oficerów uzupełnia dietę o około 5 g tyrozyny dziennie. U osób chorych na nerki czy fenyloketonurię (nie mogą przekształcić L-fenyloalaniny w L-tyrozynę) aminokwas ten jest niezbędny, dlatego spożywanie go w postaci suplementu jest bardzo wskazane. Zwiększone spożycie tyrozyny jest szczególnie ważne w stanach dużego obciążenia organizmu. Preparat zalecamy sportowcom, znajdującym się w fazie intensywnego treningu.

Jedna kapsułka zawiera 500mg tyrozyny

 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© HERKULES-SUPLE 2021 - Powered By OpenCart.
Realizacja: Fast-Graphic