EXPLOSIVE SHOT - 100 ML

EXPLOSIVE SHOT - 100 ML

EXPLOSIVE SHOT - 100 ML
Model: EXPLOSIVE SHOT - 100 ML + Drugi Shot Gratis !!!
Dostępność: W magazynie
Cena: 6,00zł
Cena netto: 6,00zł

Dostępne opcje


* Smaki:


Ilość:  
   - LUB -   

EXPLOSIVE SHOT - 100 ML

 

Explosive to najmocniejszy suplement przed treningowy który dzięki swoje unikalnej formule zwiększy twoja wydolność, wywoła ogromne pobudzenie i wysokie skupienie,  doprowadzi do niesamowitej pompy mięśniowej a także poprawi energetykę wysiłkową. Ale to nie wszystko dzięki odpowiedniej kompozycji poszczególnych substancji Explosive nadaje się świetnie do wszystkich sportów wydolnościowych takich jak sztuki walki gdyż zwiększa refleks a także dla osób pracujących ciężko intelektualnie jak i kierowców gdyż podnosi skupienie i zmniejsza uczucie zmęczenia.

 ♦ Niesamowita formuła przedtreningowa - Explosive

 ♦ Bez agresywnych substancji psychostymulujących

 ♦ Efektywne i w pełni legalne składniki aktywne

  Potężne pobudzenie i pełna koncentracja

  ♦ Wydajność energetyczna

  ♦ Działa odkwaszająco

 ♦ Mega Pompa

 ♦ zawiera ekstrakt z różeńca górskiego

 ♦ Bezpieczna dawka kofeiny 100 mg 

 

Zawartość składników                       w 100 ml         w 1 porcji 20 ml

Beta-alanina                                       4 g                   0,8 g

Tauryna                                              2 g                   0,2 g

Ekstrakt różeńca górskiego                45 mg              9 mg

Inozyna                                              45 mg              9 mg

Kofeina bezwodna                            200 mg            40 mg

Ilość porcji w opakowaniu: 5

OPIS PRODUKTU :

- Kofeina to silny stymulant, który stanowi doskonałe antidotum na zmęczenie. Jest stymulantem przyspieszającym aktywność mózgu. Blokuje receptory adenozyny w mózgu, które wywołują senność. Prawie natychmiast dostarcza energii i zwiększa czujność. Ponadto udowodniono, że kofeina zmniejsza odczuwaną intensywność wysiłku. Oznacza to, że stosując kofeiną możesz ćwiczyć więcej i przez dłuższy czas. Daje to oczywiste korzyści w odniesieniu do budowy masy mięśniowej i zmniejszania tkanki tłuszczowej.

 

- Beta Alanina jest prekursorem karnozyny ważnego dipeptydu o właściwościach buforujących,chelatujących i antyoksydacyjnych. Karnozyna buforuje spadek pH w komórkach mięśniowych związany m.in. z powstawaniem kwasu mlekowego w trakcie wysiłku fizycznego. Dzieki tem zwiększa możliwości wysiłkowe w zakresie przemian tlenowych, powoduje wzrost wytrzymałości, wydolności i siły mięśni szkieletowych tym samym zwiększa ilości budowanej beztłuszczowej masy mięśniowej, czyni treningi bardziej wydajnymi – zwiększa moc treningową, przyczynia się do uczucia pompy mięśniowej i uczucia pełności mięśni.

- Różeniec górski to skutecznie działające zioło powodujące wzrost poziomu serotoniny. Różeniec znany jest ze swojego działania wspierającego walkę ze stresem — zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Wspiera on układ odpornościowy, pomagając chronić organizm przed chorobami. Pomaga poprawić nastrój i osiągnąć poczucie zadowolenia.

Ponadto różeniec ma działanie wspomagające spalanie tłuszczu, zmniejsza zmęczenie w czasie ćwiczeń i podnosi poziom energii.

- Tauryna jest aminokwasem powstającym z metioniny i cysteiny. Występuje w organizmie jako wolny aminokwas lub składnik prostych peptydów - w płytkach krwi i żółci, gdzie z kwasami żółciowymi tworzy kwasy taurocholowe. Aminokwas ten nie stanowi elementu budulcowego białek ustrojowych, jest jednak niezbędny w procesach ich przemiany. Organizm ludzki wytwarza niewielkie ilości tauryny, przy czym jej ilość jest niewystarczająca szczególnie dla organizmów młodych i rosnących oraz wykonujących wysiłek fizyczny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie. Podczas wysiłku fizycznego w organizmie wytwarzana i uwalniana jest w nadmiernych ilościach serotonina - hormon powodujący reakcje kataboliczne mięśni. Tauryna ogranicza wytwarzanie tego hormonu. Zmniejszona ilość wytworzonej serotoniny powoduje, że organizm nie odczuwa zmęczenia i może wykonywać wysiłek fizyczny znacznie dłużej. W warunkach obciążenia organizmu wysiłkiem fizycznym, tauryna utrzymuje długo wysokie stężenie jonów wapnia w komórkach nerwowych i mięśniowych.

Inozyna  regularna i nieprzerwana suplementacja preparatami wykorzystującymi inozynę prowadzi do znacznej redukcji szkodliwego kwasu mlekowego, którego obecność w mięśniach prowadzi do znacznego pogorszenia środowiska ich pracy a także przyczynia sie do zwiększenia refleksu. Dzięki inozynie nasze mięśnie zyskują dodatkową wytrzymałość wobec intensywnego wysiłku fizycznego oraz dodatkową ochronę wobec destrukcyjnych i niebezpiecznych następstw.

Explosive o smaku gruszkowym. Suplement diety. Zawiera substancje słodzące. Wysoka zawartość kofeiny (200 mg/100 ml). Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Składniki: woda, beta-alanina, tauryna, kofeina, ekstrakt z różeńca górskiego  inozyna, aromat, substancje słodzące (neotam, sukraloza, acesulfam K), substancje konserwujące (kwas sorbowy, kwas benzoesowy), maltodekstryna.

Sposób użycia: 1 porcję 20 ml  wypić 30 minut przed treningiem, drugą porcje wypić bezpośrednio przed trenigiem lub wysiłkiem fizycznym. Dla zoptymalizywonia treningu 3 porcje wypic w trakcie treningu. Nie przekraczać 3 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu, przechowywac w chłodnym miejscu .

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem / numer partii: data i numer partii nadrukowane na nakrętce opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. 

Produkt dostepny po zamowieniu czas oczekiwania 1 tydzien 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Uwaga: HTML jest niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:© HERKULES-SUPLE 2021 - Powered By OpenCart.
Realizacja: Fast-Graphic